Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Uzun yıllardır gururla taşıyoruz. Başta Kayseri olmak üzere,Tum TÜRKİYE geneline hizmet vermekteyiz.

Şehirler Arası Nakliyat Uzmanlık İster

Çok hassas bir sektör olan evden eve nakliye hizmetinin, en önemli kolu şehirler arası taşımacılıktır.

Kızmazlar nakliyat, Zamanında teslimat, sigortalı taşıma ve tüm araçlarında 40,000tl lik yük nakli kaskosuyla güvence altına alınmaktayız, kişiye özel araç, ekip ve malzeme ile şehirler arası ev taşımada rakiplerinden her zaman bir adım öndedir..

Şehirler arası evden eve nakliye yaparken bazı eşyalarınızı paketlemeniz uzun mesafe taşımalarda masrafları bir nebze azaltacaktır. Değerli eşyalarınızı muhakkak kendiniz toplayın ve paketleyin.

Şehirler arası nakliyat işlemi yaptırırken nakliye firmanız ile sözleşme yapın,Toparlanan ufak tefek eşyalarınızın sizin açınızdan büyük bir avantaj olacağınızdan emin olabilirsiniz,daha sonra gideceğiniz evde kolaylıkla neyin nerede olduğunu bulabilirsiniz,büyük çaptaki koltuk mobilya ve beyaz eşyalarınız kesinlikle sargılı bir şekilde araca yerleştirilmektedir.

Personellerimiz son derece işinin ehli ve büyük bir titizlikle mobilyalarınızı monte ve de monte etmektedir aynı zamanda beyaz eşya ve avizeleriniz yerin de sökülüp taşınacak yere varıldığında tekrarda montajları yapılıp kullanılır bir vaziyette teslim edilir.

Şehirler arası nakliyat fiyatları Ortalama bir ev nakliye işlemi düşünelim! Bu evimiz 3+1 olacak şekilde olsun, Bu evi taşımak için asgari eleman sayısı 4 adet taşıyıcı 1 adet araç sürücüsü olmak üzere 5 kişidir ve bu 5 kişinin günlük yevmiyesi 70’er TL olarak hesaplanırsa 350 TL ev eşyalarının de monte edilerek ambalajlanıp araca yüklenmesi gideceği yerde tekrar indirilip taşınması montajı 350 TL toplam 700 TL işçi masrafı gideceği şehre göre günlük 100 TL şoför ücreti ve harcırahları ortaya çıkar.

Şehirler arası evden eve nakliyat için gerekli olan ambalaj masrafı olarak da 100 TL Gözden çıkardık diyelim, Sonuç olarak 900 TL Durun daha bitmedi Aracın (isteğe bağlı sigorta 50 TL ile 250 TL) Gideceği mesafeye göre yaklaşık Km 1,2 TL yakıt masrafı ödediğimiz buna ilave olarak firma karı ilave edilerek Şehirler arası nakliyat ücretleri hesaplanmalıdır Herhangi bir kar marjı olmadan yakıt masrafları hariç fiyat 900 TL Dir!

Bu tabloya göre şehirlerarası evden eve nakliyat esnasında size düşük ev nakliyat fiyatı çeken nakliyat firmaları iyi araştırın derim.

Eğer ev taşıma işlemine ihtiyacınız varsa bizlere iletişim bölümünden telefonla ulaşarak sizi ne yaptığını bilen ve işinde uzman şehirler arası evden eve nakliyat firmaları olarak yardımcı olalım.

Şehirler arası evden eve taşımacılık sektöründe işini bilen uzman ev eşyası taşıma kadromuz, Şehirler arası ev nakliye tecrübelerimiz iş ahlakımızla eşya taşıma müşterilerimize sağladığımız kaliteli seviyeli Sorunsuz Şehirler arası eşya taşımacılığı hizmeti bizim en temel prensibimizi oluşturmaktadır.