Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı hizmeti almak mı istiyorsunuz? Ama sağdan,soldan duyduğunuz söylentiler sizi korkutuyor mu ? O zaman çözüm; Kayseri Ofis Taşımacılığında, Kızmazlar nakliyat ile yapacağınız taşıma ve depolama hizmetlerinde kesintisiz hizmet sizi bekliyor.

Kurumsal ve Bireysel sayısız taşıma referansı olan firmanın günümüz firmalarına oranla 12 büyük ve küçüklü taşıma aracı 2 expertiz 1 panelvan parsiyel ve ambalajlama aracı “ikea” sertifikalı 15 marangoz ile taşımacılık işlemlerinizde yanınızda . Firmamız ile iletişime geçerek Kayseri evden eve nakliyatın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Öncelikle ofis taşımacılığı için nakliye uzmanımız gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır.

Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların de montesi daha seri olması için şarjlı montaj-de montaj aletleri kullanılmaktadır.Tüm ofis eşyaları Avrupa’dan ithal pet garft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin, odanın ve bölümün ismi yazılır.

Taşınan ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis, Firmamız ve sigorta acentası tarafından sonuçlandırılır.

Hasarsız Nakliye garantisi
Uzmanından demonte ve monte işlemleri
İşini iyi bilen uzman kadro
Malın değerine göre Sigorta
Memnuniyetsizlik durumunda para iade garantisi
Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti garantisi
Evden eve nakliyat
Depolama hizmeti
Sehiriçi şehirlerarası nakliye
Gümrükten taşıma
En büyük kamyon filosu
Sigortalı taşımacılık
Geniş kapsamlı taşıma sözleşmesi