Eşya Paketleme

Eşya Paketleme

Eşya Paketleme

Kızmazlar Nakliyat olarak müşteriye vermiş olduğumuz önemi, kullanmış olduğumuz en kaliteli paketleme malzemeleriyle gösteririz. Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton kutular kullanılmaktadır.

Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak (balonlu) naylon, kraft kağıdı (üç kat), tirtirli kağıt kullanılmaktadır.

Cam eşyalarınız kağıtlar ile sarılmaktadır. Mermer, büyük cam ve ayna için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar içinde özel bir paketleme yapılmaktadır.

Kayseri evden eve nakliyat firmamız eşya paketleme hizmetinde Kayseri’de çığır açmış bir nakliye firmasıdır.Müşterilerinin eşyalarını özel depolarında güvenli bir şekilde muhafaza etmektedir.Firmamızın Türkiye’nin her yerinde depolarını bulunmaktadır.

Sizler ülkemizin neresinde olursanız olun şirketimizin tüm hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.Depolarımızın hepsi sık sık temizlenmek le birlikte havalandırma sistemiyle eşyaların nemlenmesini önlemekteyiz. Depolarımızda 7/24 saat özel güvenlik sistemleri devrede olup herhangi bir eşya kaybı olmamaktadır. Firmamız her şeyi göz önünde bulundurarak sizlerin eşyalarınızı sigortalanmaktadır. Eşya paketleme işinden sonra depomuzda iken her hangi sorunlarla hasar veya kayıp olduğunda şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

Eşyalarınızı depomuza götürmeden önce eşyalarınızın hepsini paketleyerek en ufak zarar gelmeyecek şekle getirmekteyiz.Daha sonra aracımıza yerleştirerek depomuzda muhafaza etmek için depomuza götürmekteyiz.Eşyalarınızı depomuza yerleştirdikten sonra eşyalarınızın hepsine numara koyarak müşterilerimizin eşyalarının karışmamasını önlemekteyiz.

Eğer sizlerde eşyalarınızın nasıl bir yerde muhafaza edileceği yeri görmek istiyorsanız exper elemanımızla birlikte depomuza gelebilirsiniz. Exper elemanımız sizlere depomuz hakkında detaylı bilgiye ulaştıracaktır.Eşya depolamada iddialı bir firma olduğumuz için rakip tanımıyoruz.Sizlerde eşyalarınızın değerini biliyorsanız.Her zaman müşterilerinin eşyalarına sizler kadar değer veren Kızmazlar nakliyat firmasını seçiniz.Bizleri seçtiğinize kesinlikle pişman olmayacaksınız.

Bu sektörde firmamız kadar üstün hizmet veren ve müşterisine değer veren firma bulamazsınız.Çünkü bizler müşterilerimizin memnuniyetine çok önem vermekteyiz.Müşterilerimizin bizlerden memnun kalması bir çok şeyden önemlidir.

Kayseri eşya depolama hizmeti veren tek firma olarak müşterilerimizi zor durumda bırakmamak için uygun fiyatlara kaliteli hizmet sunmaktayız.Öteki firmalardan en büyük farklarımızdan biride budur.Eşya depolama Kayseri şirketimiz müşterilerimizin eşyalarını taşırken ve depolarken işlerini çok dikkatli ve titizlikle yapmaktadır.Firmamızda çalışanlarımızın hepsi deneyimli ve profesyonel kişilerdir.

Sizlerin eşyalarınıza kendi eşyalarımız gibi davranarak çalışmaktadırlar.Firmamızın büyük başarılar elde etmesinde en büyük sebep ise çalışanlarımızdır.Çalışanlarımıza bu konuda ne kadar teşekkür etsem azdır.